Говерла тріп
04.10-06.10

Говерла – тріп вихідного дня.
Обличчя українських Карпат. Обличчя це овіяне містикою і таємницями. Поряд з цими горами більше двох тисячоліть тому з’явилися перші слов’янські племені і більше вони не полишали цю землю.
Сходження на Говерлу, найбільшу вершину України – це 4 км мальовничого, місцями підступного схилу, та насолода неймовірними краєвидами та повні груди чистого гірського повітря.
Так, далеко від міської метушні, густий запах хвої і вологої землі накриває приємно пеленою, з- під якої зовсім не хочеться йти. Та людину тягне не просто в гори, а в гори найвищі. Однією з таких є Говерла.
Рівень складності маршруту Легкий, Середній.
Маршрут, Інфо:
Виїжджаємо рано в ранці (Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Яремче)
Піднімаємось по бездоріжжю в гори, ніч у кемпінгу(можливий готель), вечеря, гітарка, чіл.
Ранок, снідаємо і вирушаємо в гори (г.Говерла) обід на вершині, відпочиваємо, знімаємо круті фото, похід хребтом, спуск через ліс у кемпінг, вечеря, багаття, тусовочка.
Снідаємо, чіл, купаємось у річці,  вирушаємо в Яремче, чіл і дорога Додому.
В команді 8-м місць.
Зверніть увагу, в нашій поїздці ви маєте бути витривалими, новачкам також піддадуться такі умови, як дівчатам так і хлопцям.
На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, усе стандартне туристичне спорядження, цікаві вечори у приємній компанії, харчування, трансфер, гід, сходження на гору, незабутні знімки(фото-відео) та неймовірне перезавантаження. Наш новий тріп – це відпочинок від вашого повсякденного життя, максимально комфортні умови: все наше спорядження, рюкзаки, намети, їде з нами на прокаченому кемпері!

Детальна інформація про майбутні тріпи:
+38 (093)-936-46-88
freakdays666@gmail.com