Розвиток та рівень don’t Take Fake безумовно росте з кожним роком все більше і більше, топовий фестиваль стріт культури в Україні, який достойний світових маштабів.
Респект усім, хто показує рівень, несе в собі розвиток вуличної та не тільки, культури в Україні і особливо оргам, які об’єднують усе в одне суцільне, вже дуже маштабне комюніті людей, які тримають країну на рівні з іншими!
Зустрінемось через рік! Піс.
Don’t Take Fake 2019
![](https://freakdays.com.ua/wp-content/uploads/2020/01/71277445_2440408926028303_5638422504864219136_o.jpg)