Золотий тріп
Дністер – Совий Яр – Свидовець – оз.Івор

Ви готові? Тоді вирушаємо у наш золотий тріп!
Це буде неймовірна, казково-осіння подорож.

Дністер – Совий Яр – Свидовець – оз.Івор
Ви готові? Тоді вирушаємо у наш золотий тріп!
Це буде неймовірна, казково-осіння подорож.
Вранці ми вурушаємо на Дністер далі в серце Подільських Товтр у справжню осінню казку – Совиний Яр. І це – Україна! Тут ми проведемо захід сонця за золоті горизонти, приготуємо найсмачнішу вечерю і проведемо вечір біля багаття, це місце спокою і чілу.

Вранці ми вурушаємо у золоті гори! Далі на нас чекає Свидовець – один з найцікавіших хребтів в Карпатах. Характерний живописний пейзаж центральної частини Свидовця — льодовикові кари, великі чашоподібні западини, видавлені льодовим масивом, який вкривав вершини Свидовецького і Чорногірського хребтів 10 тисяч років тому. І ось тут, на нас чекає справжня казка, озеро Івор, біля якого ми проведемо ніч у наметах. Це озеро точно не залишить Вас байдужими.
Серед усіх хребтів, які є в Карпатах, Свидовець – гірський масив з гарними озерами, оксамитовими схилами, стрімкими скелями та плавними вигинами, найкраще місце, для неспішної медитативної прогулянки та відпочинку.
Рівень складності туру – легкий.
На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, усе стандартне туристичне спорядження (намети, каремати, грілки, гамаки та усе необхідне), харчування, трансфер, гід, офроуд, незабутні знімки (фото-відео) цікаві вечори у приємній компанії, та неймовірне перезавантаження.
Виїзд з м.Рівне 10:00 (підсадка можлива у наш вен – Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ) повертаємось у Рівне в неділю ввечері.
Ціна туру: 3700грн.
В команді 8-м місць.

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 4-7 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com