Дністер Бакота – Станція Памір
26.06-28.06

Наш новий маршрут відкритий!
Це буде неймовірна експедиція, яка поєднає в собі красу Дністра та Карпатських гір.
Вранці ми вурушаємо на Бакоту: археологічні розкопки свідчать, що здавна вздовж берегів Дністра на цьому місці було розташовано безліч язичницьких святилищ. Уперше Бакота згадується в літописі 1024 року.
Паралельно з розвитком поселення неподалік виникає найдавніший печерний монастир Поділля. Знаходиться він у товщі 120-метрової Білої гори.
Саме на схилах Бакоти ми зустрінемо захід сонця і проведемо нашу першу ніч в наметах.
Рано-вранці ми зробимо релакс-сплав каяком та побачимо Бакоту з Дністра, а під нами будуть 10-ки раніше затоплених сіл, відчуття незабутні.
Далі ми вирушаємо в Кам’янець-Подільську фортецю, оглядова екскурсія, обід і рухаємось у гори по бездоріжжю до головної нашої локації – “РЛС ПАМІР”
Радіолокаційна станція «Памір» була побудована на вершині гори Томнатик (1565 м над рівнем моря). Основним завданням було виявити ціль у разі підтвердження інформації про порушення повітряного простору.
У 1990 роках станція занепала, а велетенські куполи перетворилися на укриття для туристів. Тут ми з вами і проведемо космічну ніч у наметах.
На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, усе стандартне туристичне спорядження (намети, каремати, грілки, гамаки та усе необхідне), харчування, трансфер, гід, сходження на гору, сплав каяком, незабутні знімки(фото-відео) цікаві вечори у приємній компанії, та неймовірне перезавантаження.
Ціна туру: 3500грн.
В команді 8-м місць.

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 4-7 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com