У Грузію через Чорне море

 

Ви готові, бо на нас чекає Грузія! Це буде щось неймовірне!
У Грузію ми потрапимо на паромі через Чорне море, зручні каюти, триразове харчування, далі нашим підготовленим веном Freakdays по всій країні 10 днів море, гори, озера та гарячі грузини будуть наливати нам вино, а ми палити багаття під самою горою Казбек 5054м. Яка стане нашою ціллю у подорожі через усю Грузію, від моря в Батумі до найвищих гір Грузії.
Що на нас чекає:
Вирушаємо усі разом з Одесси у Чорноморський порт, де на нас чекатиме паром, яким ми будемо йти півтора дні Чорним морем у Батумі, уявіть тільки цей захід сонця та світанок у відкритому морі, та як ми відірвемося вже на початку нашої подорожі, тут буде і бар і зручні каюти та триразове харчування.
Нас вітає Грузія! Розпочнемо ми наш тріп у Батумі, проведемо тут день, заночуємо у готелі (апартаментах)
Добре накупавшись у морі, відпочивши і насмакувавшись аджарським хачапурі ми рушаємо всередину країни на захід до Боржомі. Але перед Боржомі зупинимось, щоб відвідати фортецю Рабат XVII століття в місті Ахалціхе та Національний природний парк Мтірала з водоспадом Цаблнарі, найвідоміший водоспад Аджарії Махунцеті і кам’яний міст цариці Тамари, якому близько 900 років.
Далі вирушаємо у сторону Тбілісі. Тут ми проведемо день будемо гуляти, пити вино та насолоджуватись столицею Грузії та найбільшим містом в країні!
Подальший шлях на північ через мальовниче місто Ананурі, в якому знаходиться однойменна фортеця. Вона збудована приблизно у XIII столітті на березі річки Арагві, з неї відкривається прекрасний вид.
На півночі Грузії розташована найвідоміша гора країни Казбек заввишки 5047 метрів, дуже популярне місце серед мандрівників.
Біля підніжжя Казбеку розташована відома Троїцька церква в селі Гергеті, з якої відкривається гарний вид на селище Степанцмінда. Також біля підніжжя є термальні джерела і мальовнича річка Терек, біля якої ми розкинемо наш наметовий табір з неймовірним виглядом на гору Казбек.
Наступне велике місто на шляху Кутаїсі, в якому можна зупинитися щонайменше на два дні. Цей час піде на огляд Гелатського монастиря, монастиря Моцамета, поїздки до печери Сатаплія і печер Куміставі або Прометея, в яких можна поплавати на човні підземною річкою.
З Кутаїсі маршрут знову пройде у гори, цього разу до чарівної Сванетії. Серед мальовничих гір розташоване автентичне селище Местія, в якому зберіглося багато традиційних для регіону Сванських веж VIII-XIII століть. На деякі можна піднятися і помилуватися видом, а в деяких можна навіть зупинитися на ніч.
За 50 км від Местії знаходиться найбільш високогірне поселення Європи – село Ушгулі. Всі будинки села, Сванські вежі і церква XI століття занесені до спадщини ЮНЕСКО.
Далі ми вирушаємо у Батумі де після неймовірних вражень, на нас чекатиме Паром в Україну на якому, ми усі наші враження закріпимо вечіркою у відкритому морі 🙂
І це, тільки маленький опис того, що на нас чекає у Грузії!
Місць у команді всього 8.
Ціна туру 1090$
У вартість туру буде входити майже усе: Паром з комфортними каютами та триразовим харчуванням. Сніданки та вечері під час усієї подорожі (обіди за бажанням та домовленістю групи). Комфортний вен на якому ми будемо подорожувати. Усе туристичне спорядження (грілки, намети, каремати, гамаки, посуд, усе що необхідно для кемпінгу). Готелі, хостели, апартаменти.
Періодичні винні заправки:) Продуманий маршрут. Професійний фото-відео контент. Можливі сходження на гори, та неймовірне перезавантаження.
Група буде формуватись з невеликого відбору, для того, щоб забезпечити максимальний гендерний, та персональний комфорт для усіз учасників туру.

 

 

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 5-7 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com