Говерла тріп
15.05-17.05

Говерла – тріп вихідного дня.
Обличчя українських Карпат. Обличчя це овіяне містикою і таємницями. Поряд з цими горами більше двох тисячоліть тому з’явилися перші слов’янські племена і більше вони не полишали цю землю.
Сходження на Говерлу, найбільшу вершину України – це 4 км мальовничого, місцями підступного схилу, та насолода неймовірними краєвидами та повні груди чистого гірського повітря.
Так, далеко від міської метушні, густий запах хвої і вологої землі накриває приємно пеленою, з- під якої зовсім не хочеться йти. Та людину тягне не просто в гори, а в гори найвищі. Однією з таких є Говерла.
Рівень складності маршруту Легкий, Середній.
Маршрут, Інфо:
Виїжджаємо рано вранці нашим веном, підсадка можлива (Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ, Яремче)
Піднімаємось по бездоріжжю в гори, ніч у готелі, вечеря, чіл.
Ранок, снідаємо і вирушаємо в гори (г.Говерла) обід на вершині, відпочиваємо, знімаємо круті фото, похід хребтом, спуск через ліс у кемпінг, вечеря, багаття, тусовочка.
Снідаємо, вирушаємо на водоспад Гук, обід, дорога Додому.
В команді 8-м місць.
Зверніть увагу, в нашій поїздці ви маєте бути витривалими, новачкам також піддадуться такі умови, як дівчатам так і хлопцям.
На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, усе стандартне туристичне спорядження (намети, каремати, грілки, гамаки та усе необхідне), харчування, трансфер, гід, сходження на гору, незабутні знімки(фото-відео) цікаві вечори у приємній компанії, та неймовірне перезавантаження.
Ціна туру: 2900грн.

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 4-7 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com