Скучили за пригодами?

Збираємось у нашу другу подорож по італійських Доломітах. (06.09-15.09)

Нас чекають – скелі Vajolet Tower, Tre Cime, та одні з найкрасивіших гірських озер, якi ми бачили у своєму житті: Lago di Sorapis, Lago di Braies.

Сходження в гори досить не легкі, але краєвиди, які ви побачите покриють всі ваші страждання. Особливо коли ми піднімимось на висоту 1900м та побачимо блакитне озеро Сорапіс, на якому заночуємо у палатках, зовсім одні, без людей.

Також будемо плавати на човнах по озеру Браєс, та дивитись крізь прозору воду на величезних лососів.
На Тре Чіме ми побачимо не тільки круті три скелі, ай відвідаємо печери в яких ховались солдати у другу світову.

Зверніть увагу, в нашій поїздці ви маєте бути витривалими, новачкам також піддадуться такі умови, як дівчатам так і хлопцям, але їдучи з нами ви повинні розуміти, що це не готель 5 зірок де все роблять за вас, тут буде що робити усім. На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, стандартне туристичне спорядження, цікаві вечори у приємній компанії, харчування, трансфер, гід, сходження на гори, незабутні знімки(фото-відео) та неймовірне перезавантаження. Наш новий тріп – це відпочинок від вашого повсякденного життя, максимально комфортні умови: все наше спорядження, рюкзаки, намети, їде з нами на прокаченому кемпері на 8 осіб.
Місць у команду обмаль!

Ціна туру 550 євро
Що входить до ціни:
1. Дорога
2. Харчування
3. Туристичне спорядження (намети та усе необхідне)
4. Проживання в хостелах/кемпінгах
5. Фото-відео

Детальна інформація про майбутні тріпи:
+38 (093)-936-46-88
+38 (067)-950-97-08
freakdays666@gmail.com