Острів – Джарилгач
Актовський Каньйон

Відтепер наші тріпи будуть ще цікавіші, оскільки ми періодично будемо проводити дихальні практики з медитаціями та повністю занурюватись у світ з природою.
Яхтою на Джарилгач, українські Мальдіви.
У нашому турі на острів Джа 8-місць, куди ми йдемо яхтою під вітрилами.
Нас залишать на самому острові на 4 дні, які ми проведемо у нашому наметовому кемпінгу. Разом будемо купатись посеред моря, проводжати неймовірні заходи сонця на маяку, плавати з дельфінами та спостерігати за оленями, яких тут дуже багато.
Джарилгач найбільший острів України та Чорного моря, його довжина сягає 42 км. Наш кемпінг розміститься в безлюдному місці з неймовірним пляжем як на Мальдівах, де поруч завжди буде прісна вода.
До Скадовська, де на нас чекатиме яхта, ми добираємось на підготовленому вені FREAKDAYS (кондиціонер, приставка з купою ігор та повний комфорт гарантований).
На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, усе стандартне туристичне спорядження (намети, каремати, грілки, гамаки та усе необхідне), харчування, трансфер, яхта, гід, незабутні знімки (фото-відео), цікаві вечори у приємній компанії та неймовірне перезавантаження на острові Джа.
Виїзд з міста Рівне, рано-вранці (Київ-Умань-Миколаїв-Херсон-Скадовськ).

Ціна туру: 4700 грн

В команді 8-м місць.

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 4-7 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com