Відновлення фізично-емоційного балансу в горах

Наші подорожі будуть спрямовані на групове усамітнення для духовної роботи над собою. Відновлення життєвого, фізично-емоційного балансу, який так необхідний людині!

Ви готові? Тоді вирушаємо у наш золотий тріп!
Це буде неймовірна, казково-осіння подорож.
На нас чекають неймовірні локації, осінь у Карпатах це справжня казка! Ми покажемо вам усю красу гір, містику та місця сили. Цей тур буде наш секрет для вас, вам просто потрібно нам довіритись та застрибнути у наш супер крутий тревел вен і вирушити у пригоди, а ми попіклуємось про ваш відпочинок, який буде сповнений потужних вражень!
Відтепер наші тріпи будуть ще цікавіші, оскільки ми періодично будемо проводити дихальні практики з медитаціями та повністю занурюватись у світ єднання з природою.
Рівень складності туру – легкий. (Ніч у наметах – ніч у готелі)
На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, усе стандартне туристичне спорядження (намети, готель, каремати, грілки, гамаки та усе необхідне), харчування, трансфер, гід, офроуд, незабутні знімки (фото-відео), цікаві вечори у приємній компанії та неймовірне перезавантаження.
Виїзд з м.Рівне о 09:00 (підсадка можлива у наш вен – Тернопіль, Львів, Івано-Франківськ), повертаємось у Рівне в неділю ввечері.
Ціна туру: 3900грн.
В команді 8-м місць.

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 4-7 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com