Один з найкращих наших маршрутів на гору Ротило з села Космач, це надзвичайно живописна вершина, яку варто відвідати кожному, хто закоханий в Карпати. З гори Ротило відкривається захоплюючий вигляд Чорногірського хребта з усіма вершинами.
Маршрут розпочнеться з нашого гірського будиночку у селі Космач куди ми прибудемо у п‘ятницю після обіду, це наше місце спокою та сили, чудовий вечір гарантований і перша наша ніч у будинку.
Усе у кращих традиціях Freakdays: Vegetarian кухня, чудова компанія, найкращі місця для ночівлі у горах, йога, маловідомі маршрути та забезпечення усім необхідним спорядженням та наметами.
Залишається тільки встигнути застрибнути у наш вен і пригоди гарантовані, похід з наметом це найкращий варіант єднання з природою, аби відновити свій душевний стан та рівновагу. Після походу на нас чекатиме, гаряча банька або чани.
Місця як завжди обмежені, для броні пишіть нам у дірект.
Наші подорожі спрямовані на групове усамітнення для духовної роботи над собою, та відновлення життєвого, фізично-емоційного балансу.

У вартість входить:
-трансфер нашим комфортним веном через ( Рівне 8ма ранку – Тернопіль 11та дня – Франківськ 14та дня – Коломия 15та дня – у будинку в горах 16-та дня)
-харчування
-похід у гори
-туристичне спорядження
-проживання у будинку перша ніч
-проживання у наметах друга ніч
-фото- та відеоконтент
-ранкова йога та пранаяма
-баня або чан після походу
А головне – це повне перезавантаження.

Ціна: 4500грн.

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 4-8 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com