Наші подорожі будуть спрямовані на групове усамітнення для духовної роботи над собою.
Відновлення життєвого, фізично-емоційного балансу який так необхідний людині!

Це буде неймовірна подорож на гору Шпиці.
Назва “Шпиці” добре описує настрій цієї гори. Природні кам’яні насипи подібні до велетенських веж. Розташовані на висоті більше 1800 метрів, вони вражають масштабом, утворюючи цілі кам’яні коридори.
Вершина Шпиць входить до масиву Чорногора і розташована на північний схід від головного хребта. Скелі утворилися після давнього зледеніння.
Дорогою до Шпиць все зелене, вкрите трав’яними і кущовими альпійськими луками. Хайкінг на шпиці один з наймальовничіших у Карпатах, по дорозі ми відвідаємо високогірну сироварню, де самі зваримо банош з бринзою, а ніч у наметах ми проведемо біля високогірного озера Несамовите. Ранок нас зустріне практикою Сур’я-намаскар (вітання Сонцю) – це послідовний комплекс вправ йоги, котрий складається з пранаям, асан, мантр і медитацій. Комплекс поєднує у собі вправи на розтягування.
Наша подорож спрямована на відновлення емоційно-фізичного балансу та перезавантаження, яке нам зараз так необхідне!

Наш тревел вен чекає на тебе, вирушай з нами у пригоди, а ми попіклуємось про ваш відпочинок, який буде сповнений потужних вражень та душевного спокою щоб повністю зануритись у світ природи.

Рівень складності туру – легкий/середній.
На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, усе стандартне туристичне спорядження (намети, каремати, грілки, гамаки та усе необхідне), харчування, трансфер, йога, гід, незабутні знімки (фото-відео), цікаві вечори у приємній компанії та неймовірне перезавантаження.
Виїзд з м.Рівне о 08:00 (підсадка можлива у наш вен – Львів, Тернопіль Івано-Франківськ), повертаємось у Рівне в неділю ввечері.
Ціна туру: 4500грн.
У групі 8-м місць.

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 4-7 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com