Настала осінь, а це не означає, що ми будемо сидіти вдома та чекати на літо.

Осінь також дарує нам багато гарних вражень.

Цього разу 27.09-02.10 ми плануємо нашу подорож у Словаччину, Високі Татри.

Піднімимось у скелясті Татри, хто був у Татрах, знає на скільки вони дивовижні, овіяні спокоєм природи та тиші, ми відвідаємо Ломницький Штит другу за висотою вершину Високих Татр 2634 м., а також декілька кристально чистих гірськіх озер, біля підніжжя Ломницького Штіта, на висоті 1751 метр знаходиться гірськолижне урочище Скалнате Плесо тут відкриваються неймовірні краєвиди.

Ми Будемо чілити в кемпінгу з крутим виглядом на гори, пити вино, слухати наші цікаві розповіді з подорожей та насолоджуватись життям.

На вулиці ще досить тепло, а тому можна кайфувати останніми ночами цього року, в наметі з усіма зручностями кемпінгу (душ, електрика, столова, інтернет)

Наші підйоми будуть досить легкі, рівень складності маршрутів: Легкий, Середній.

На що ви можете розраховувати з нами – це цікава програма, стандартне туристичне спорядження, вечори у приємній компанії, харчування, трансфер, гід, сходження на гори, незабутні знімки(фото-відео) та неймовірне перезавантаження. Максимально комфортні умови: все наше спорядження, рюкзаки, намети, їде з нами на прокаченому кемпері на 8 осіб в якому ми і подорожуватимемо.
Місць у команду обмаль!

Ціна туру: 290 євро
Що входить до ціни:
1. Трансфер
2. Харчування
3. Туристичне спорядження (намети та усе необхідне)
4. Проживання в кемпінгу
5. Фото-відео зйомка

Детальна інформація про майбутні тріпи:
+38 (093)-936-46-88
+38 (067)-950-97-08
freakdays666@gmail.com