Freakdays табір у Карпатах «Вдома»

Перший набір групи в табір вихідного дня, який відбудеться у нашому будиночку посеред гір у сердці Карпат біля села Космач.
Це буде новий формат активного відпочинку у горах, який ми будемо періодично проводити у нас вдома.
Табір Вдома – це збалансовані та насичені три дні у горах, де на вас чекає повне перезавантаження, ранкова йога, похід, хайкінг без рюкзаків у гори на найвищу гойдалку у Карпатах г.Сиглін, купання у водоспаді Рушір, гірська сироварня, смачне харчування (веган теж), вечірка біля будинку з ватрою та інструментами, чудова компанія однодумців, вільний час, незабутній фото- та відеоконтент. У нашому будинку є усі умови для комфортного перебування: інтернет, кухня, душ, гаряча вода та робочий простір. Ночувати можна як у будинку, так і у наметах поруч. Ми забезпечимо вас усім необхідним спорядженням для комфортного перебування у таборі “Вдома”.

Наш будинок знаходиться біля лісу в горах у серці Карпат, поруч села Космач на Косівщині. Тут неповторна природна краса поєднується з етнічним та історико-культурним надбанням гуцулів. Це край самобутності.

Наш табір Freakdays спрямований на групове усамітнення для духовної роботи над собою та відновлення життєвого, фізично-емоційного балансу, який так необхідний людині!

Вартість туру: 4500грн.

У вартість входить:
-трансфер нашим комфортним веном через ( Рівне-Тернопіль-Франківськ-Коломия)
-триразове харчування
-похід у гори
-туристичне спорядження
-проживання у будинку або наметі
-фото- та відеоконтент
-ранкова йога та пранаяма
-баня

А головне – це повне перезавантаження. 

Виїзд з м.Рівне о 08:00 (підсадка можлива у наш вен – Рівне, Тернопіль Івано-Франківськ-Коломия), повертаємось у Рівне в неділю ввечері.
У турі 8-місць. Для бронювання, пишіть нам у дірект.

Детальна інформація та бронювання місць телеграм:
+38 (093)-936-46-88
У вас є группа людей з 4-8 осіб, ми організуємо для вас індивідуальний тур на вибрані вами дати!
freakdays666@gmail.com