Скучили за пригодами?

Друзі! Ми оголошуємо новий тріп в нашому новому Кемпері і це буде щось неймовірне! (14.06-22.06)
Вирушаємо до Будапешта, де на вечір нас очікують Купальня Сечені і ніч у хостелі.
Далі вирушаємо в Автрію – озеро Грюнер Зе, Зелене озеро — озеро у землі Штирія в селі Трагьос. Оточене горами Хохшваб і лісами. Назва «Грюнер-Зе» виникла через колір його смарагдово-зеленої води, тут ми зробимо безліч неймовірних знімкіи, за якими сюди їдуть фотографи з усього світу, це місце не залишить ваші сердця на довго, тут ми і проведемо ніч у кемпінгу, зустрінемо світанок, відпочинемо
і вирушимо крізь живописні гірські серпантини у Словенію!

Cловенські Альпи – місце де має побувати кожен, круті скелясті гори, які з легкістю піддаються тільки гірським козлам, також там можна почути, як кричить бабак, самі гори унікальні своїми білими скелями, обривами та краєвидами (схожі можна зустріти тільки в італійських Доломітах) які відкриваються з вершин, сходження на вершини Триглавського національного парку, будуть не важкими. Проживаємо тут у кемпінгах з усіма комфортними умовами та у наметах в оточенні з дикою природою, ліхтарики, гамаки, вечеря і келих вина після сходження,  що може бути краще. Також в наших планах: сплави на байдарках по річці Соча, відвідування озер Бохинь та Блед, підйоми на гору Мангард, тут ми проведемо декілька днів і вирушимо додому через Будапешт де ми проведемо останню гучну ніч та повернемося додому сповнені незабутніх вражень!

Зверніть увагу, в нашій поїздці ви маєте бути витривалими, новачкам також піддадуться такі умови, як дівчатам так і хлопцям, але їдучи з нами ви повинні розуміти, що це не готель 5 зірок де все роблять за вас, тут буде що робити усім. На що ви можете розраховувати з нами – це цікава продумана програма, стандартне туристичне спорядження, цікаві вечори у приємній компанії, харчування, трансфер, гід, сходження на гори Словенії, незабутні знімки(фото-відео) та неймовірне перезавантаження. Наш новий тріп – це відпочинок від вашого повсякденного життя, максимально комфортні умови: все наше спорядження, рюкзаки, намети, їде з нами на прокаченому кемпері з 8 осіб, в якому ми і проведемо цю незабутню подорож! Місць у команду обмаль!

Детальна інформація про майбутні тріпи:
+38 (093)-936-46-88
+38 (067)-950-97-08
freakdays666@gmail.com